Warsztaty “Teatralnie w bibliotece”

Warsztaty teatralne z Ewą Lubacz – aktorką kieleckiego Teatru Lalki i Aktora “Kubuś”.

Uczestnikami byli uczniowie szkół w Krynkach i Brodach. Dzieci m. in. dowiedziały się jak wygląda praca aktora, jak wystawić sztukę teatralną.

Nie zabrakło zajęć scenicznych, wyrażania emocji za pomocą gestów, odgrywania krótkich scen teatralnych. Tematem przewodnim była twórczość Astrid Lindgren: “Dzieci z Bullerbyn”, “Bracia Lwie Serce”.

Na zakończenie był pyszny poczęstunek oraz upominki. Zajęcia były bardzo kreatywne, przebiegły w miłej i ciepłej atmosferze. Wielu odkryło w sobie talent aktorski.

Zajęcia “Teatralnie w bibliotece” zrealizowano w ramach programu “Partnerstwo dla Książki”

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury